Satelitní a dvb-t systémy

Provádíme návhy, montáže a odborný servis DVB-T systémů, DVB-S a DVB-S2 satelitních systémů pro TV příjem a satelitních systémů pro příjem internetu.

Montáže satelitů již od 700,-Kč

Jaké jsou možnosti pro příjem Televizního signálu?

 • DVB-T příjem - nejlevnější možnost příjmu TV. Pro příjem je nutný DVBT settopbox, nebo TV s digitálním tunerem. Nevýhodou je praktická nevyužitelnost služby při slabém signálu. U analogového signálu se slabý příjem projevoval tzv. "šumem", u digitálního příjmu obraz "kostičkuje" a prakticky se nedá sledovat. V problematických místech je nutně provést měření intenzity signálu. Pro příjem v mmoha případech dostačují stávající STA rozvody, nebo účastnické antény menších rozměrů. S touto službou můžete v ČR sledovat zatím pouze základní neplacené programy. ( ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport, Nova, Prima, Nova Cinema, TV Barrandov, Prima COOL, Z1, Public TV, ČT 1 HD, Nova HD a O2 info )


 • Satelitní příjem (pomocí karty CSlink nebo Skylink) - nejdostupnější služba příjmu TV. Mírnou nevýhodou je její vyšší pořizovací cena, což vyvažuje příjem základních programů zdarma + příjem všech nekódovaných programů na satelitech Astra 19,2 a 23,5. Je také možný příjem doplňkových placených programů od společností CSlink nebo Skylink. V tuto dobu se jedná prakticky o nejlevnější a nejsnažší příjem doplňkových programů. Není potřeba žádná smlouva, prakticky si zaplatíte programy které Vás zajímají na dobu jakou chcete. Po uplynutí předplaceného období se prémiové služby opět zakódují. Připojení se díky satelitní technologii dá realizovat kdekoliv v ČR nebo SK.
 • CSlink - programová nabídka   CSlink - ceník placených programů
  SKYlink - programová nabídka   SKYlink - ceník placených programůJak se můžete připojit k internetu?

Pokud se nacházíte v místech bez možnosti příjmu internetu klasickou formou, nebo potřebujete mobilní internetový přístup i v zahraničí, máme řešení přímo pro Vás. Jedná se o satelitní příjem internetu pomocí služby ASTRA2connect. Službu můžete používat kdekoliv v dosahu satelitu ASTRA 1E na pozici 23,5 stupňů východně.

 • Časově i datově neomezený internet kdekoli na celém území ČR i SR
 • Vysoká rychlost a spolehlivost
 • Žádné čekání na zřízení služby, téměř okamžitě po instalaci můžete surfovat
 • Cenově dostupné tarify, bez datových omezení, žádné dodatečné poplatky
 • funguje i v zahraničí (na chatě, výstavní expozici, v karavanu)

Ceny satelitního internetu:

 • Služba A - 256kbps Down/ 64kbps Up - 650,- Kč/měsíc
 • Služba B - 512kbps Down/ 96kbps Up - 950,- Kč/měsíc
 • Služba C - 1000kbps Down/ 128kbps Up - 1350,- Kč/měsíc
 • Služba D - 2000kbps Down/ 128kbps Up - 2200,- Kč/měsíc

- Doporučená cena kompletu ASTRA2Connect je 12 240 Kč vč. DPH.
- Za aktivaci služby ASTRA2Connect se platí jednorázově 2 100 Kč vč. DPH.
- Za první měsíc služby platí zákazník cenu nejlacinější služby 650 Kč vč. DPH bez ohledu na to, pro kterou službu se rozhodl.

Copyright © 2010 Futuredata. Všechna práva vyhrazena.